Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wie is er bang voor gender?[e-boek e-boek]

Judith Butler

Wie is er bang voor gender?
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025910952
Auteur(s) : Judith Butler
Taal : Nederlands
Onderwerp : Filosofie
Thema : Homo- en lesbische studies / LGBTQ-studies
Uitgever : Ten Have
Verschenen : Mei 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 283
Beschrijving

Judith Butler, de baanbrekende denker wiens iconische boek 'Gender Trouble' ons begrip van gender en seksualiteit een radicaal nieuwe inhoud gaf, analyseert in 'Wie is er bang voor gender?' de aanvallen op gender door rechtse bewegingen. Butler onderzoekt hoe gender een fantasma is geworden voor conservatief-religieuze groepen, opkomende autoritaire regimes, fascistische formaties en transuitsluitende feministen. In hun onverschrokken nieuwe boek roept Butler op tot het vormen van allianties en het ontwikkelen van een krachtig tegenbeeld waarin leven en samenleven, vrijheid, radicale gelijkheid en rechtvaardigheid aantrekkelijk worden in plaats van beangstigend.

'Een internationaal beroemde academicus. Butlers invloed is enorm.' - The New Yorker

'Hoe ontwikkelen we een tegenbeeld dat sterk genoeg is om dit bedrieglijke fantasma te ontmaskeren, onschadelijk te

maken en ervoor te zorgen dat het niet langer wordt ingezet voor meer censuur, verdraaiing van de feiten en reactionaire

politiek?' - Judith Butler

Velden met een * zijn verplicht