Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De vijf talen van de liefde bij dementie[e-boek e-boek]

Blijven liefhebben als herinneringen vervagen

Gary Chapman

De vijf talen van de liefde bij dementie
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789033804199
Auteur(s) : Gary Chapman
Taal : Nederlands
Thema : Omgaan met Alzheimer en dementie
Uitgever : Ark Media
Verschenen : Januari 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 232
Beschrijving

Chapmans populaire vijf talen van de liefde gecombineerd met de inbreng van twee zorgprofessionals met expertise met betrekking tot dementie.

Dementie is ingrijpend, ook voor de naasten van hen die eraan lijden. Voor de kwaliteit van leven is goede begeleiding en ondersteuning heel belangrijk.

Hoe kun je een relatie onderhouden met iemand die steeds meer het vermogen daartoe verliest? De auteurs beschrijven hoe je in verschillende fasen van dementie de vijf liefdestalen kunt inzetten om doelgericht contact te maken en ervoor te zorgen dat iemand met dementie zich veilig en geliefd voelt.
Met ervaringsverhalen, achtergrondinformatie en praktische adviezen.

Dr. Gary Chapman is auteur, spreker, voorganger en therapeut. Hij heeft een passie voor mensen en wil hen helpen bouwen aan liefdevolle, blijvende relaties.

Velden met een * zijn verplicht