Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De gele wereld[e-boek e-boek]

Albert Espinosa

De gele wereld
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044622393
Auteur(s) : Albert Espinosa
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Vertaalde fictie
Uitgever : Prometheus
Verschenen : November 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Vertrouw op je dromen en ze komen uit.

Hoe sterk moet je in je schoenen staan om een heftige ziekte te verslaan en tegelijkertijd de wereld van de positieve kant te blijven bekijken? Hoe kun je je ziekte inzetten in het leven, in plaats van eraan onderdoor te gaan? En hoe kunnen mensen hierdoor inzien dat hun alledaagse ongemakken misschien niet zo erg zijn als ze soms denken?
In De gele wereld vertelt Albert Espinosa vol optimisme en levenskracht het inspirerende verhaal van de lessen die hij leerde door zijn ziekte: kanker. Zonder te vervallen in clichés en abstracte ideeën filosofeert hij over dood, liefde, verlies, leven en vriendschap. Dit even aangrijpende als praktische boek combineert de uitersten van kanker en optimisme, jeugd en dood, liefde en ziekenhuizen. Espinosa biedt verhelderende inzichten en toont de lezer de kracht van het leven en de mogelijkheden tot geluk, zelfs in de donkerste tijden.
De gele wereld raakt je tot in het diepst van je ziel.

Albert Espinosa (1974), inmiddels een literaire ster in Spanje, genas op zijn 25ste van de kanker die hij al tien jaar had. Over dit wonder schreef hij De gele wereld, dat een bestseller werd: in Spanje werden er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. Steven Spielberg heeft getekend voor de verfilming ervan.

Velden met een * zijn verplicht