Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De vloek van de Palmisanos[e-boek e-boek]

Rafel Nadal

De vloek van de Palmisanos
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401605595
Auteur(s) : Rafel Nadal
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Vertaalde fictie
Uitgever : Xander Uitgevers B.V.
Verschenen : September 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 310
Beschrijving

Italië, 1918. Generaties lang lijken de mannen uit de familie Palmisano gedoemd jong te sterven. Twee moeders maken, in een poging de vloek te doorbreken, in het geheim een afspraak: de pasgeboren Vitantonio
Palmisanos wordt bij zijn geboorte weggegeven. Vredig groeit hij op bij een welvarende fammilie, met zijn zusje Giovanna.

Dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit. Het dagelijks leven staat op zijn kop, waarbij iedereen zich de vraag stelt: welke kant kies ik? Vitantonio duikt onder, Giovanna vertrekt naar Spanje om tegen de fascisten te vechten. Zullen de twee elkaar ooit nog terugzien? En zal Vitantonio zijn ware afkomst ooit te weten komen?

Velden met een * zijn verplicht